
Туалет кутовий з бортиком Georplast Shuttle Corner для кішок 58x48x20.5 см
491 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10536
Відкритий кутовий туалет для котів виготовлений з високоякісного полірованого пластику.
Не вбирає запахи і легко миється.
Знімний бортик утворює додатковий захист від розкидання наповнювача.
Спокійні кольори і дизайн кутового туалету для кішки відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і при цьому не займе багато місця в будинку.
Особливості туалету для кішок і котів Georplast Shuttle Corner:
- Виготовлений з високоякісного полірованого пластику.
- Легко миється.
- Не вбирає запахи.
- Кутовий лоток для котів зі знімним бортом.
- Компактна форма і спокійні кольори.
- Підходить для кошенят та дорослих котів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 20.5 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Кутовий |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 491 ₴



